Rejs w Grecji 2018 - Morze Jońskie

Rejsy w Grecji, to najlepszy sposób na poznanie bogatej kultury, wspaniałej śródziemnomorskiej kuchni oraz odkrycie najpiękniejszych zakątków tego żeglarskiego raju. Położona nad Morzem Śródziemnym słoneczna Grecja oferuje niezapomnianą przygodę wszystkim Żeglarzom. Śródziemnomorski klimat, tysiące wysp, dostęp do Morza Egejskiego oraz Morza Jońskiego ściągają zarówno amatorów, jak i doświadczonych żeglarzy.

W trakcie organizowanych przez nas rejsów popłyniesz w najciekawsze miejsca, nietknięte masową turystyką, gdzie poznasz Grecję od zupełnie innej strony. Grecja to mnogość wysp, z których jedynie około 170 jest zamieszkiwana. Resztę stanowią bezludne, spokojne wyspy z zacisznymi zatokami, w których możemy zakotwiczyć, aby chociaż na chwilę odpocząć od cywilizacji XXI wieku.

Rejsy w Grecji to idealny sposób na wypoczynek, a także na poznanie antycznej kultury oraz niezwykle urokliwych greckich wysp. Podczas naszych rejsów zyskają Państwo możliwość zwiedzenia tego przepięknego kraju oraz dotarcia do miejsc, do których można dotrzeć tylko na pokładzie jachtu. Nasza firma od kilkunastu lat organizuje rejsy w Grecji, zatem dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu udany urlop pod żaglami. Odkryj jak pięknym krajem jest Grecja. Rejsy z naszą firmą są ku temu najlepszą sposobnością.

Lefkada (Lefkas) to fascynująca wyspa na Morzu Jońskim z bajkowymi plażami, wysokimi górami oraz turkusowym morzem. Na lądzie roślinność typowa dla tego rejonu: cypry, migdałowce oraz drzewa cytrusowe. W tradycyjnych, malowniczych greckich wioskach spotkamy charakterystyczne gaje oliwne. Miejsce to posiada ciekawą historię sięgającą kilku tysięcy lat.Morze Jońskie 2018

TERMIN TRASA DNI CENA
15.09 - 22.09.2018 LEFKAS - ZAKYNTHOS - LEFKAS 7 1 895

CENY PODANE W PLN ZA REJS

RABATY:
5% stali klienci
5% grupy od 3 do 5 osób
10% grupy powyżej 5 osób
5% rezerwacja w dniu urodzin
10% rezerwacja do 31.12.2017
5% rezerwacja do 31.03.2018
10% dla dzieci do 14 lat
Maksymalny łączny rabat 10%.

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skipera, opłatę klimatyczną, podatek Vat, ubezpieczenie KL i NNW, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłaty za transport.

Koszty związane z opłatami portowymi, paliwem i wyżywieniem pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 120 euro za osobę na tydzień. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 115 euro do podziału na całą załogę. Kaucja zwrotna: 100 euro/osoba. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli armator nie dokona żadnych potrąceń.

MIEJSCE ROZPOCZĘCIA REJSU
LEFKAS: Lefkas Marina - Anatoliki Paralia

TRASA REJSU 7-DNIOWEGO
LEFKADA - ZAKYNTHOS - LEFKAS
DŁUGOŚĆ TRASY 208 MIL

  • LEFKADA
  • ITAKA
  • KEFALLONIA
  • ZAKINTHOS
  • KASTOS
  • KALAMOS
  • MEGANISI
  • LEFKADA

Wymieniona trasa rejsu jest jedynie orientacyjna i może ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej, sprawności załogi oraz decyzji skippera.
TRANSPORT
Informacje dotyczące możliwych połączeń z Wyspą Lefkas można znaleźć TUTAJ.

JACHT
Rejs odbędzie się na jachcie typu Bavaria 46 Cruiser, rok budowy 2005-2008.

SKIPPER
Rejs w Grecji na Morzu Jońskim poprowadzi Piotr Banach, Kapitan jachtowy, właściciel firmy.


PODCZAS REJSU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ UZYSKANIA CERTYFIKATU ISSA