Rejs w Tajlandii 2017

Zapraszamy do odwiedzenia południowo-wschodniej części Azji, gdzie leży jeden z najbardziej niezwykłych i jedyny w swoim rodzaju akwen żeglarski na świecie - Tajlandia. Tajlandia to barwna kultura, wspaniała kuchnia, przyjaźni ludzie oraz wspaniałe krajobrazy – różnorodna linia brzegowa, plaże, tropikalne wyspy i krystalicznie czysta woda.


Rejs rozpoczyna się na Phuket. Celem żeglugi jest odwiedzenie wielu urzekających wysp i zatok. Do naszej dyspozycji będą setki kilometrów plaż z białym, niebywale drobnym piaskiem i wspaniałymi palmami. Nieskazitelnie czysta woda i piękne rafy koralowe to gwarancja tego, że miłośnicy nurkowania powrócą z wrażeniami, które na długo pozostaną w pamięci. Na jachcie znajduje się podstawowy sprzęt do nurkowania: maska, fajka i płetwy, który pozwoli nam poznać podwodny świat Morza Andamańskiego.


W czasie trwania naszego rejsu w Polsce będzie panowała zima, a w Tajlandii pora ciepła i sucha, dlatego jest to najlepszy okres do odwiedzenia tego kraju. Temperatura utrzymuje się na stałym poziomie około 30ºC. Jest słonecznie i rzadko pada deszcz. Dodatkową atrakcją tego rejonu jest tania i ciekawa kuchnia azjatycka. Oprócz wielu egzotycznych knajpek serwujących lokalną kuchnię proponujemy przyrządzenie na jachcie ryb, które sami złowimy. Wszystko to sprawi, że nasza egzotyczna wyprawa pozostawi w nas miłe wspomnienie udziału we wspaniałym rejsie.

Zapraszamy!

TERMIN TRASA DNI CENA
25.01 - 04.02.2017 PHUKET - KOH LIPE - PHUKET 10 4 200 Brak miejsc

Ceny podane są w PLN za rejs

RABATY:
5% stali klienci

KOSZT TRANSPORTU LOTNICZEGO OKOŁO 3 000 PLN

Rejs odbędzie się na katamaranie.

Dokładne miejsce zaokrętowania i wyokrętowania: PHUKET, Yacht Haven Marina

TRASA REJSU 10-DNIOWEGO
PHUKET - KOH LIPE - PHUKET
DŁUGOŚĆ TRASY OKOŁO 280 MIL


• PHUKET, YACHT HAVEN MARINA
• KOH RACHA YAI
• KOH LIPE
• KOH ROK-NOI
• KOH LANTA YAI
• KOH HA YAI
• KOH PHI PHI
• PHANG NGA
• PHUKET, YACHT HAVEN MARINA

Trasa oraz terminy rejsów są orientacyjne i mogą ulec zmianie w przypadku trudnych warunków atmosferycznych, działania siły wyższej oraz decyzji skippera. Dla grup zorganizowanych istnieje możliwość przygotowania rejsu w dowolnym terminie i rejonie.

CENA ZAWIERA:
pobyt na jachcie, usługi skippera, podatek Vat, ubezpieczenie KL i NNW

CENA NIE ZAWIERA:
wyżywienia, paliwa, opłat portowych, opłat za transport, lokalnych opłat administracyjnych

Opłaty portowe, paliwo, opłaty administracyjne oraz wyżywienie pokrywane są ze wspólnej kasy jachtu po około 150 euro na czas rejsu. Skipper jest zwolniony z wpłat do wspólnej kasy jachtu. Sprzątanie końcowe: 280 euro do podziału na całą załogę. Ubezpieczenie kaucji: 500 euro do podziału na całą załogę + kaucja zwrotna zredukowana do kwoty 650 euro do podziału na całą załogę. Kaucja zostanie zwrócona w całości w dniu wyokrętowania, jeżeli jacht i wyposażenie jachtu w dniu zakończenia rejsu będzie w stanie niepogorszonym i nie powstały na nim żadne straty.

PODCZAS REJSU ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZDOBYCIA CERTYFIKATU ISSA

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z rejsu Malezja – Tajlandia zorganizowanego w 2010 roku KLIKNIJ TUTAJ.

Zapraszamy również do obejrzenia fotorelacji z naszego azjatyckiego rejsu, który odbył się w Malezji i Tajlandii w dniach 23.11 – 03.12.2013 KLIKNIJ TUTAJ