Autokary do Chorwacji 2019

Transport autokarowy do Chorwacji to kompleksowa, stała oferta przejazdu, jaką proponujemy naszym Klientom, corocznie w okresie od maja do do końca września. Jeśli właśnie zastanawiasz się, jak dojechać do Chorwacji, nasz autobus będzie tutaj z pewnością najlepszym rozwiązaniem. Gwarantujemy bezpieczny, wygodny dojazd sprawdzonymi autokarami wysokiej klasy oraz miłą, profesjonalną obsługę doświadczonych kierowców.

INFOLINIA: 506 131 202

Autokar do Splitu, Trogiru, Zadaru, Sukosan - bezpieczny i komfortowy

Naszą ofertę przejazdów na trasie Polska-Chorwacja-Polska tworzymy we współpracy z największym polskimi przewoźnikami: firmą Raf-Trans oraz Bomatur. Obie firmy posiadają najnowocześniejszą flotę autokarów w Polsce, składającą się z pojazdów klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Są to autokary najlepszych producentów takich jak: Mercedes, Setra, Scania, MAN.

Autobus do Chorwacji - cennik 2019

Ceny proponowanego przejazdu do i z Chorwacji, zależą przede wszystkim od tego, z jakiego miejsca w Polsce wyruszasz. Do wyboru naszych klientów są kursy np. z Warszawy, Częstochowy, Wrocławia lub Łodzi. Aktualne ceny za bilety autokarowe kształtują się następująco:

Warszawa, Polichno, Łódź, Wrocław - w obie strony cena 494 PLN/osobę, w jedną stronę 373 PLN/osobę,
Częstochowa, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Kraków, Żory, Cieszyn: w obie strony cena: 464 PLN/osobę, w jedną stronę 353 PLN/osobę.
Rozkład jazdy Polska - Chorwacja pobierz >>
Rozkład jazdy Chorwacja - Polska pobierz >>
Przystanki w Polsce:

* dojazd organizowany przy frekwencji min. 10 osób

Przystanki w Chorwacji:

Wyjazdy z Polski w piątki:
maj: 31
czerwiec: 7, 14, 21 ,28
lipiec: 5, 12, 19, 26
sierpień: 2, 9, 16, 23, 30
wrzesień: 6, 13, 20, 27

Wyjazdy z Chorwacji w soboty:
czerwiec: 1, 8, 15, 22, 29
lipiec: 6, 13, 20, 27
sierpień: 3, 10, 17, 24, 31
wrzesień: 7, 14, 21, 28

( płatność przelewem po otrzymaniu umowy )

( płatność online kartą )

Nasz autokar wyjeżdża z Polski w każdy piątek, natomiast wyjazdy z Chorwacji organizowane są w każdą sobotę. Z powrotem w Polsce jesteśmy w niedzielę.
Autokar główny jedzie przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice, Żory i Cieszyn. Osoby z Wrocławia, Opola, Strzelec Opolskich oraz Gliwic dowożone są do Katowic busem lub samochodem osobowym, gdzie przesiadają się do głównego autokaru. Wyjazdy z Krakowa oraz Łodzi odbywają się przy frekwencji minimum 10 osób. Przy odpowiedniej frekwencji pasażerowie zabierani są busem do Polichna (w przypadku wyjazdu z Łodzi) lub do Katowic (w przypadku wyjazdu z Krakowa), gdzie przesiadają się do autokaru jadącego do Chorwacji. Na około dwa dni przed wyjazdem informujemy pasażerów, czy wyjazd z Krakowa oraz Łodzi odbędzie się, czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.

Przejazd do i z Chorwacji - o czym powinieneś wiedzieć?

Wybierając się z nami w podróż do Chorwacji, pamiętaj, że:

  • Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.
  • Każdy pasażer może zabrać ze sobą bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, który jest wliczony w cenę.
  • Paszport nie jest wymagany, wystarczy dowód osobisty. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w zakresie podróżnych.

Autobus do Chorwacji - rezerwacje

Rezerwacji biletu można dokonać:

  • - telefonicznie pod numerem 94 354 54 19 wew. 24,
  • - wysyłając pisemne zgłoszenie na adres info@globtourist.com (należy podać termin, miejsce wyjazdu i przyjazdu, imię i nazwisko, adres mailowy i telefon oraz ilość osób),
  • - uzupełniając formularz z naszej strony internetowej www.globtourist.com.

Po otrzymaniu zgłoszenia zostanie wypisana umowa, która jest formą biletu. Podpisana umowa w formacie PDF jest wysyłana na adres mailowy Klienta; należy ją wydrukować i mieć przy sobie w czasie wyjazdu. Na umowie znajduje się dokładna data, miejsce oraz godzina wyjazdu, numery kontaktowe do kierowców, kwota do zapłaty wraz z terminem jej uiszczenia oraz numer konta, na który należy dokonać płatności.

Przy rezerwacji miejsc na transport w ciągu 1 tygodnia od wypisania umowy należy wpłacić 50% całej kwoty, pozostałe 50% na miesiąc przed datą wyjazdu. W przypadku, gdy pasażer zgłasza się w okresie krótszym niż miesiąc przed datą wyjazdu, pełną płatność należy uiścić w ciągu kilku dni.

Aby szybko i wygodnie zarezerwować miejsce w autokarze kliknij TUTAJ.

Informacja telefoniczna: poniedziałek - piątek: 94 354 54 19 w. 24
If you need information in English, please click >>>>>HERE

W okresie od maja do października zapewniamy stałą komunikację pomiędzy Polską a Chorwacją. Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę przez kierowców wysokiej klasy podpartą wieloletnim doświadczeniem.

Współpracujemy z największym polskimi przewoźnikami: firmą Raf-Trans oraz Bomatur. Obie firmy posiadają najnowocześniejszą flotę autokarów w Polsce.
Wszystkie połączenia na trasie Polska-Chorwacja-Polska realizowane są autokarami najwyższej klasy.

Cennik 2019 :
Warszawa, Polichno, Łódź, Wrocław : w obie strony 494 PLN/osobę, w jedną stronę 373 PLN/osobę
Częstochowa, Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Kraków, Żory, Cieszyn: w obie strony 464 PLN/osobę, w jedną stronę 353 PLN/osobę

RABATY: 5% stały klient, 5% grupa ( od 6 osób ). Maksymalny łączny rabat: 10%.
Poniżej zamieszczamy przykładowe zdjęcia autokarów, które kursują na trasie Polska-Chorwacja-Polska.Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Posiadamy polisę organizatora turystyki oraz stosowne zabezpieczenia finansowe i ubezpieczenia. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację oraz DVD.

W zależności od ilości uczestników wyjazd i powrót na odcinkach: Łódź – Polichno, Wrocław – Opole – Katowice, Kraków – Katowice transport może być realizowany busem lub samochodem osobowym. W zależności od miejsca docelowego istnieje możliwość przesiadki.

REZERWUJ >>> tutaj ( płatność przelewem po otrzymaniu umowy )
KUP ONLINE >>> tutaj ( płatność online kartą )

Godziny przyjazdów do Polski i do Chorwacji są godzinami orientacyjnymi.

Czas podróży jest uzależniony od warunków jazdy oraz odpraw na przejściach granicznych.
Przewoźnik nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia, wynikające z utrudnień na przejściach granicznych oraz na drogach.

Aby zarezerwować miejsce w autokarze kliknij TUTAJ
Wybierając się w podróż autokarem, warto zabrać nawilżone chusteczki do mycia rąk, poduszkę typu "jasiek", koc (bądź coś czym będziemy mogli się nakryc nocą), wodę do picia, przekąski oraz drobne euro na toaletę.

Warunki przewozu GlobTourist

Nasza flota składa się z nowoczesnych autokarów klasy LUX i VIP z pełnym wyposażeniem. Są to autokary najlepszych producentów takich jak: Mercedes, Setra, Scania, MAN.

Dysponujemy rozwiązaniami zapewniającymi komfort podróżowania, autobusy są w stanie spełnić najrozmaitsze oczekiwania i potrzeby pasażerów. Wygodne i komfortowe wnętrze oraz nowoczesny design zapewnia najwyższy komfort podróży. Każdy autokar jest wyposażony w: klimatyzację z indywidualną regulacją, WC, DVD, nawigację satelitarną, mikrofon, nagłośnienie oraz oświetlenie dla każdego pasażera. Autobusy są niezwykle ciche dzięki wytłumionemu wnętrzu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim. Wszystkie fotele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa. Pojazdy wyposażone są w liczne systemy bezpieczeństwa takie jak: ABS, ASR, ESP oraz Retarder i dlatego należą do najbezpieczniejszych autobusów turystycznych. Autokary napędzane są silnikami o mocy do 530 koni mechanicznych co sprawia, że podróż staje się dynamiczna

Nasza firma od kwietnia do października zapewnia stałą komunikację pomiędzy Polska a Chorwacją. Nasz autokar wyjeżdża z Polski raz w tygodniu, w każdy piątek, natomiast wyjazdy z Chorwacji organizowane są w każdą sobotę. Z powrotem w Polsce jesteśmy w niedzielę. Autokar jedzie przez Czechy, Słowację oraz Węgry. Paszport nie jest wymagany, wystarczy dowód osobisty. W trakcie przejazdu każdy uczestnik objęty jest ubezpieczeniem NNW. Ubezpieczenie kosztów leczenia (KL) pozostaje w gestii podróżnych. Zachęcamy do ubezpieczenia się także na czas pobytu w Chorwacji.

Autokar główny jedzie przez Warszawę, Polichno, Częstochowę, Katowice, Żory i Cieszyn. Osoby z Wrocławia i Opola dowożone są do Katowic busem lub samochodem osobowym, gdzie przesiadają się do głównego autokaru. Wyjazdy z Krakowa oraz Łodzi odbywają się przy frekwencji minimum 10 osób. Przy odpowiedniej frekwencji pasażerowie zabierani są busem do Polichna (w przypadku wyjazdu z Łodzi) lub do Katowic (w przypadku wyjazdu z Krakowa), gdzie przesiadają się do autokaru jadącego do Chorwacji. Na około dwa dni przed wyjazdem informujemy pasażerów, czy wyjazd z Krakowa oraz Łodzi odbędzie się czy też należy dojechać we własnym zakresie do Katowic lub Polichna.

Po drodze autokar zatrzymuje sie głównie na stacjach paliw średnio co 4 godziny. Warto zabrać ze sobą drobne w walucie euro, aby kupić sobie jakiś drobiazg, przekąskę, gazetę, na stacji lub skorzystać z toalety w przypadku, gdy będzie płatna. Korzystanie z WC w autokarze jest ograniczone ze względu na pojemność zbiorników na fekalia, dlatego sugerujemy pasażerom korzystanie z toalet podczas każdego postoju. Każdy pasażer może zabrać ze sobą: bagaż główny o wadze do 25kg i bagaż podręczny do 5kg, który jest wliczony w cenę.

Następna oferta - Offer 2019