Autokar-do-Chorwacji.jpeg

Autokar do Chorwacji

Informujemy, że od sezonu 2024, nasza firma nie będzie organizować przejazdów autokarem do Chorwacji.

Decyzja o zakończeniu nie była łatwa, ale jest krokiem niezbędnym w odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe oraz kierunki rozwoju naszej firmy. Zamykając ten rozdział naszej działalności, otwierają się przed nami nowe możliwości w obszarze, który jest naszą największą pasją – żeglarstwie.

Dla wszystkich, którzy nadal marzą o wakacjach w Chorwacji, mamy ekscytującą propozycję: rejsy jachtem po Adriatyku! Odkrywanie Chorwacji od strony morza to zupełnie nowe doświadczenie i możliwości, o których “stacjonarnym turystom” nawet się nie śniło 🙂

Korzystając z okazji, chcielibyśmy z całego serca podziękować wszystkim, którzy skorzystali z naszych usług. Tym, którzy podróżowali z nami raz jak i tym, którzy jeździli z nami każdego lata, a czasem nawet kilka razy w roku. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, miłe rozmowy i wiadomości podczas rezerwacji oraz w trakcie podróży.

Zapewniamy Was, że nie znikamy – teraz skupimy całą naszą uwagę na organizacji niezapomnianych wakacji na jachcie. Serdecznie zapraszamy na pokład!

Masz pytanie odnośnie tej oferty?
Zadzwoń do nas +48 506 131 202 lub napisz:
Z:
nie wybrano
Do:
nie wybrano
Data wyjazdu:
nie wybrano
Data powrotu:
nie wybrano
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują ją Polityka prywatności Google oraz Warunki korzystania z usługi Google.
Loading...