Jachty do czarteru w Chorwacji w marinie ACI Palmizana

Czarter jachtów

Dlaczego warto wyczarterować jacht?

Słońce, wiatr, Twoi najbliżsi i całe morze przygód - tak może wyglądać Twój najbliższy urlop. Czarter jachtów to przepustka do świata, w którym możesz zapomnieć o codzienności i zupełnie oddać się relaksowi. Nie musisz bać się braku doświadczenia, czy odpowiednich uprawnień. Czarter jachtu ze skipperem pozwoli Ci cieszyć się żeglowaniem, niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym wilkiem morskim, czy będziesz stawiać dopiero pierwsze, żeglarskie kroki.

 

Dlaczego my?

Już od ponad 20 lat pomagamy organizować niezwykłe wakacje na wodzie! Żeglowanie to nasza pasja i chcemy Cię nią zarazić. Nie będziemy Cię przekonywać do jedynej słusznej wizji morskich przygód. Jedyne, na czym nam zależy, to na Twojej dobrej zabawie!

W GlobTourist stawiamy na kompleksową obsługę. Masz ochotę skorzystać z wyszukiwarki czarterów jachtów? Zapraszamy! Bogata baza jednostek i szeroki katalog armatorów, to gwarancja, że z łatwością znajdziesz jacht o jakim marzysz!

Potrzebujesz dojazdu do Chorwacji i z Chorwacji? Załatwione! Dysponujemy własną linią autokarową, więc nie musisz przejmować się dojazdami.

Może wolisz zapomnieć o wszystkim i pozwolić nam zorganizować Twój rejs? Bez problemu! Od początku do końca zaplanujemy wspaniałą przygodę dla Ciebie i Twoich najbliższych. Zapewnimy jacht, skippera, wygodny przejazd autokarem i program pełen atrakcji. Nasze rejsy, to wspaniała alternatywa dla oklepanych wycieczek objazdowych, czy wczasów all-inclusive. 


 

Gdzie wyczarterować jacht?

W naszej bazie znajdziesz tysiące jednostek w setkach portów rozsianych w kilkunastu krajach. Czarter jachtów w Chorwacji, Grecji, Hiszpanii czy Włoszech, to pewny i sprawdzony sposób na wspaniałe wakacje, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by zaznać trochę egzotyki w Tajlandii, Malezji, na Kubie lub Madagaskarze. Cały świat czeka na Ciebie i Twoją załogę!
 

ABC żeglarstwa? Pierwsze kroki? Jak wyczarterować jacht?

Jeśli szukasz informacji o czarterach, żeglowaniu i konkretnych jego aspektach, to zajrzyj na naszego bloga! Prowadzimy go od serca i piszemy takie artykuły, jakie sami chcielibyśmy przeczytać na początku naszej przygody. Rzetelne i przystępne teksty wprowadzą Cię w żeglarski świat, lub pozwolą uzupełnić wiedzę. Cała wiedza, którą znajdziesz na blogu, jest oparta na naszym doświadczeniu.
Jachty oświetlone zachodzącym słońcem w Chorwacji, Tribunj

Destynacje

Loading...

Jachty

Blog

GlobTourist

Spełniamy żeglarskie marzenia