Widok na miasto Hvar w Chorwacji

O nas

⛵☀️⚓ My się chyba jeszcze nie znamy, więc pozwól, że przedstawimy Ci naszą firmę GlobTourist. Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 25 lat temu, organizujemy czartery jachtów i rejsy na całym świecie. Uwielbiamy być na jachcie, więc możemy uczciwie napisać, że nasz praca to nasza pasja. Na czarterach jachtów zjedliśmy zęby, znamy się naprawdę bardzo, bardzo dobrze (mamy nadzieję, że nie zabrzmiało to niegrzecznie ;) )

Prowadziliśmy rejsy w Chorwacji, Grecji, Turcji, Hiszpanii, na Karaibach, we Włoszech, na Seszelach, Malediwach, Bahamach, Polinezji Francuskiej, Wyspach Zielonego Przylądka, Wyspach Kanaryjskich, na Kubie i w Australii. Zrobiliśmy także rejs przez Atlantyk, nasze najbliższe plany to Belize, Madagaskar oraz Wyspy Tonga. Posiadamy własną linię autokarową do Chorwacji - z nami bezpiecznie dojedziesz na rejs!

Ale to wszystko, to i tak tylko suche fakty - najważniejsza jest pasja! My uwielbiamy życie na jachcie, chcemy się tym dzielić! Pokazywać pierwszy raz tym, którzy jeszcze nigdy na jachcie nie byli. Tych, którzy spróbowali i pokochali, chcemy zabierać w nowe miejsca i wspólnie je odkrywać. Lubimy mówić: WOW, ale tu pięknie! Ale jeszcze lepiej jak mówią tak do nas nasi klienci :)

Zapraszamy na pokład!
Załoga GlobTourist