Rejsy-Morskie.jpeg

Rejsy morskie Włochy

Włochy przyciągają turystów z całego świata pragnących zobaczyć na własne oczy zabytki, z których słyną. Od strony morza będziemy mieli okazję odkryć piękno licznych zatok oraz powygrzewać się na piaszczystych plażach. Będziemy zawijać do miejscowości, aby zwiedzać i smakować się w lokalnej kuchni - przede wszystkim jedynej w swoim rodzaju pizzy, z którą Włosi kojarzeni są na całym świecie. Warto wybrać się z nami na rejs, aby przeżyć niesamowitą włoską przygodę! Jeśli zastanwiasz się nad tym jak spędzić wolny tydzień na początku września, mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Rejs rozpocznie się w Darsena Acton, czyli w historycznej bazie leżącej w sercu Neapolu. Największe miasto w południowych Włoszech, jest kwintesencją włoskiej kultury.
Miasto ze statusem światowego dziedzictwa UNESCO. Dzięki śródziemnomorskiemu klimatowi i ciepłym wodom od maja do października, rejon ten jest idealnym miejscem do żeglowania.Podczas naszego rejsu we Włoszech, mamy kilka możliwości: wypłynięcie na wybrzeże Amalfi, Capri i wiele wybitnych pobliskich wysp. Inną opcją trasa od Sorrento do Positano i Ischia do Ponza, gdzie historyczne wybrzeże i archipelagi oczarują załogę rezerwatami przyrody, pysznym włoskim jedzeniem i śladami starożytnych cywilizacji.
Żeglowanie w tym rejonie wiąże się z zapierającymi dech w piersiach widokami na Wyspy Zatoki Neapolitańskiej.

Galeria

Loading...

Rejsy

Blog

GlobTourist

Spełniamy żeglarskie marzenia