Jachty do czarteru w Chorwacji w marinie ACI Palmizana

Czarter Jachtów Hiszpania

Czarter jachtu w Hiszpanii – dlaczego warto

Hiszpania kusi przede wszystkim piękną przyrodą, olbrzymią ilością zabytków kulturowych, malowniczymi krajobrazami, wspaniałą architekturą, pogodą pełną słońca oraz pozytywnym nastawieniem jej mieszkańców do odwiedzających ich kraj. 
 

Gdzie wyczarterować jacht w Hiszpanii

Jachty do czarteru w Hiszpanii dostępne są na Balearach, Wyspach Kanaryjskich oraz na kontynentalnym wybrzeżu Hiszpanii pomiędzy Barceloną i Gibraltarem.
 

Kiedy wyczarterować jacht w Hiszpanii

Od początku maja do końca kwietnia września to okres najlepszy na czarter jachtu na Morzu Śródziemnym. Na Wyspach Kanaryjskich sezon na czarter jachtu trawa cały rok, ponieważ tam zawsze jest ciepło i nie brakuje słońca. Czarterując jacht na Wyspach Kanaryjskich, musimy pamiętać, że będziemy żeglować po oceanie, a to może oznaczać silniejszy wiatr i większe fale.
 

Podróż do Hiszpanii

Znalezienie taniego lotu z Polski na Majorkę, Teneryfę do Barcelony, Walencji lub Malagi nie powinna stanowić najmniejszego problemu. W zależności, w jakim rejonie Polski mieszkasz, możesz rozważać lot z Berlina lub Pragi.
 

Mariny, porty i zatoki w Hiszpanii

Hiszpania ma bardzo dobrze rozwiniętą sieć nowoczesnych marin. Jeżeli zdecydujesz się na czarter jachtu na Balearach będziesz miał możliwość zakotwiczenia w jednej z pięknych i malowniczy zatok.
 

Co powinieneś zobaczyć podczas rejsu w Hiszpanii

Jeżeli rozpoczynasz czarter jachtu na Majorce, to powinieneś zobaczyć symbol Palma de Mallorca, katedrę La Seu. Podczas rejsu warto popłynąć do Parku Narodowego Cabrera oraz oczywiście na Ibizę słynącą z najlepszych klubów dyskotekowych w całej Europie.  Jeżeli zdecydujesz się na Wyspy Kanaryjskie będziesz miał okazję pojechać na najwyższy szczyt Hiszpanii Pico del Teide. Szczyt ten ma wysokość 3718 m n.p.m. i wysokość od dna morza ok. 7500 m.
 

Hiszpańska kuchnia

Podczas rejsu będziesz miał okazję delektować się wspaniałą hiszpańską kuchnią. Gazpacho, paella, fuet, chorizo, nigdzie tak dobrze nie smakują jak w Hiszpanii. Jest to również kraj doskonałego wina oraz aromatycznego napoju sangria.
 

Zalety czarteru jachtu w Hiszpanii

Do zalet czarteru jachtu w Hiszpanii można zaliczyć łatwy transport lotniczy, bogatą ofertę firm czarterowych i wspaniałą niemal gwarantowaną pogodę.
 

Galeria

Loading...

Blog

GlobTourist

Hiszpański klimat sprzyja wypoczynkowi w promieniach słońcach i cieniu gajów oliwnych. Kiedy będziecie chcieli zakosztować innej formy spędzania urlopu niż zwykle, polecamy czartery jachtów Hiszpania. Nowoczesne łodzie z luksusowymi kajutami uprzyjemnią wypoczynek spędzony na falach. Dla Państwa wygody pomożemy w znalezieniu wykwalifikowanego personelu, który będzie odpowiedzialny za sterowanie jachtem. Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą czarterów jachtów do Hiszpanii, zapraszamy do kontaktu.