Jachty do czarteru w Chorwacji w marinie ACI Palmizana

Czarter Jachtów Chorwacja

Chorwacja to piękny, wyjątkowy kraj i wprost wymarzone miejsce na niezapomniane wakacje pod żaglami. Czarter jachtu sprawi, że będą to także wakacje spędzone w oryginalny i zdecydowanie ekscytujący sposób. Jeśli zamierzasz spędzić swój urlop korzystając z naszej oferty czarteru jachtów, jest to z pewnością znakomity pomysł. Wypoczynek na pokładzie luksusowego jachtu dostarczy niezapomnianych wrażeń i emocji, pozwalając jednocześnie poznać Chorwację z zupełnie innej, nowej perspektywy.

Jeśli sobie tego życzysz, wskażemy Ci doświadczonego skipera, który przejmie wszelkie zadania związane ze sterowaniem łodzią i obsługą urządzeń oraz osprzętu pokładowego. Organizujemy bowiem Twój aktywny wypoczynek na wodzie, zawsze mając na uwadze Twój komfort i bezpieczeństwo. Dla Twojej wygody proponujemy także własną linię autokarową, obsługującą połączenia pomiędzy Polską a Chorwacją, dzięki czemu załogi mogą zawsze szybko i sprawnie dotrzeć na jachty.
 

Czarter jachtu w Chorwacji - czego możesz się spodziewać?


Doskonale wyposażone kajuty oraz wysoka jakość proponowanego wyposażenia, a także wysoki standard samych łodzi sprawiają, że nasi Klienci czują się na pokładzie, jak w najbardziej luksusowym pokoju hotelowym. Komfort, estetyka, funkcjonalność - proponowane przez nas czartery jachtów spełniają oczekiwania najbardziej wymagających urlopowiczów.
 

Kiedy najlepiej zarezerwować jacht w Chorwacji?


Odpowiedź na to pytanie jest dosyć prosta: im wcześniej, tym lepiej :) Czyli kiedy? Najlepszy okres do rezerwacji jachtu przypada na miesiące październik – grudzień. Dlaczego? W tych miesiącach rozpoczyna się proces rezerwacji jachtów na kolejny sezon żeglarski, a co za tym idzie jest wówczas największy wybór. W tym okresie armatorzy oferują również atrakcyjne rabaty za wczesną rezerwację. W okresie tym można uzyskać do 35% rabatu od ceny katalogowej.

Poza najlepszą ceną jachtu i najlepszym jachtem mamy dodatkowy bonus. Z takim wyprzedzeniem możemy upolować atrakcyjne połączenie lotnicze do wybranej destynacji.
 

Czy czarter jachtu w Chorwacji jest dla Ciebie?


Subiektywnie uważamy, że czarter jachtów w Chorwacji i nie tylko w tym kraju, jest najlepszą formą turystyki, która pozwoli Ci poznać dany kraj. Dotrzesz w miejsca, które bardzo często są niedostępne dla tych, którzy spędzającą wakacje w hotelu. Podczas rejsu możesz odwiedzić najatrakcyjniejsze miejsca i to Ty decydujesz, gdzie chcesz zatrzymać się.

Galeria

Loading...

Blog

GlobTourist

Spełniamy żeglarskie marzenia :)