Rejsy-Morskie.jpeg

Rejsy morskie

Dlaczego wakacje na jachcie?

Wolność, natura, bezkres morza, a czasami i oceanu  - to idealne warunki, aby w tydzień zregenerować swoje siły i naładować akumulatory. Jacht, będący naszym pływającym apartamentem, jak i środkiem do przemieszczania się, daje wiele możliwości, dzięki którym wakacje stają się dużo atrakcyjniejsze niż stacjonarne, a do tego oferuje prywatny nieograniczony basen:) Czy to nie brzmi jak miejsce na wymarzone wakacje? Tak właśnie jest i tak będzie jeśli tylko spróbujesz tej formy spędzenia wakacji. Gwarantujemy, że to będą wakacje życia!

 

Dlaczego rejs z nami?

Żeglujemy od zawsze, a od ponad 20 lat nasza pasja stała się naszą pracą, dzięki czemu mamy już za sobą setki rejsów, a co za tym idzie tysiące zadowolonych klientów, z którymi odwiedziliśmy najbardziej oddalone zakątki Świata. Posiadamy doświadczenie oraz kontakty w najbardziej odległych miejscach i z chęcią dzielimy się swoimi przygodami umilając wieczorne pogawędki.

 

Czy na rejsie można się nudzić?

Jeśli zastanawiasz się, czy czas spędzony na jachcie będzie nudny, od razu stanowczo mówimy NIE! Na rejsach nie ma nudy, zawsze się coś dzieje. Kiedy wokół panuje cisza i morze jest spokojne jest czas na relax. Wtedy wyciągamy karty, rummikuba czy scrable lub zażywamy kąpieli słonecznych i wodnych, ale kiedy warunki pogodowe ulegają nagłym zmianom, jest czas na adrenalinę w pozytywnym tego słowa znaczeniu!

 

Nie byłeś nigdy na jachcie?

To nie ma znaczenia, rejsy są zarówno dla osób doświadczonych jak i dla tych, dla których będzie to pierwszy raz na morzu. Zanim wybierzecie rejs, z chęcią pomożemy wybrać ten najlepszy, zarówno dla osób początkujących jak i starych wilków morskich. Skipper, który prowadzi jacht wszystko Wam wytłumaczy i odpowie na wszelkie nurtujące Was pytania. Dlatego pytajcie nas jak najwięcej i zadawajcie pytania nawet jeśli wydają Wam się dziwne:)
Rejs-na-jachcie.jpeg
Loading...

Blog

GlobTourist

Spełniamy żeglarskie marzenia