Jachty do czarteru w Chorwacji w marinie ACI Palmizana

Czarter Jachtów Grecja

Czarter jachtu to znakomity sposób na wakacje. Jeśli marzysz o prawdziwym relaksie przy dźwiękach szumu fal, wypoczynku z dala od zatłoczonych plaży i niezapomnianej, pełnej wyjątkowych wrażeń przygodzie, czarter jachtu będzie zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem. A kierunek? Oczywiście Grecja!

Wybierając rozwiązanie, jakim jest czarter jachtu w Grecji, zyskujesz szansę na wymarzone wakacje w słońcu i na morzu, aktywne i niebanalne. To idealny sposób, aby uniknąć zatłoczonych plaż, które niestety są wyjątkowo mocno oblegane przez turystów nie tylko w wysokim sezonie, ale i poza nim. To także możliwość swobodnego decydowania o kierunku rejsu i sposobie spędzania czasu. Nie dysponujesz odpowiednimi uprawnieniami, aby móc samodzielnie sterować jachtem? Spokojnie, z nami bez problemu znajdziesz doświadczonego skippera, który zadba o Wasze bezpieczeństwo na wodzie.

 

Nowoczesne, znakomicie wyposażone jachty

W naszej ofercie znajdziesz propozycje najlepszych, renomowanych armatorów, dysponujących nowoczesnym jachtami o wysokim standardzie wyposażenia. Dzięki temu na pokładzie poczujesz się jak w luksusowym pokoju hotelowym! Estetyka, design, wysoka klasa wyposażenia to gwarancja Twojego komfortu i prawdziwej przyjemności odpoczywania.
 

Czartery jachtów - Grecja - ceny

Na ceny czarteru jachtów w Grecji wpływ ma kilka podstawowych czynników, w tym typ jachtu i jego wiek, ilość koi, jakimi dysponuje jacht oraz oczywiście termin, na jaki dokonuje się rezerwacji.

W naszej ofercie znajdziesz jachty i katamarany dostępne przez cały rok, jednak w Grecji najlepiej żegluje się w okresie od kwietnia do października. Jachty i katamarany czarterowane są standardowo na okres 1 tygodnia oraz na wielokrotność tego okresu (2, 3 tygodnie). Zaokrętowanie i wyokrętowanie może odbywać się w najpopularniejszych i najpiękniejszych greckich portach, w tym ATENY, LAVRION, SKIATHOS, KOS, RODOS, LAEFKAS, CORFU, PAROS, MYKONOS.

Galeria

Loading...

Blog

GlobTourist

Grecja jest często wybieranym przez turystów kierunkiem, co skutkuje zatłoczonymi plażami. Dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój i relaks przy dźwiękach szumu fal, polecamy czartery jachtów Grecja. Dysponujemy nowoczesnymi jachtami o wysokim standardzie wyposażenia, które zawierają wszelkie niezbędne udogodnienia dla Waszego komfortu i lepszego wypoczynku. Jeżeli mają Państwo pytania, zapraszamy serdecznie do kontaktu.