Szkolenia-Żeglarskie.jpeg

Szkolenia żeglarskie

Jako firma specjalizująca się między innymi w czarterach jachtów, za cel stawiamy sobie również umożliwienie zainteresowanym wyczarterowanie jachtu we własnym zakresie. Warunkiem koniecznym jest posiadanie odpowiednich dokumentów, których wymagają armatorzy oddając jacht w czarter, dlatego też żeglarze w naszej ofercie znajdą szkolenia żeglarskie, w tym szkolenie na skippera odbywające się w Chorwacji, gdzie po pomyślnym zdaniu egzaminu uzyskuje się patent Voditelj Brodice z uprawnieniami radiooperatora UKF, szkolenia żeglarskie na Żeglarza jachtowego oraz szkolenia żeglarskie na Sternika jachtowego odbywają się w Polsce.

Wszystkich, którzy pragną udokumentować swoje umiejętności żeglarskie serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach żeglarskich przez nas organizowanych. Intensywne kursy obejmują naukę manewrowania jachtem oraz zajęcia teoretyczne.

Wszystkich tych, którzy oczekują poświadczenia posiadanych umiejętności zapraszamy do udziału w rejsach turystyczno – stażowych, podczas których istnieje możliwość uzyskania certyfikatu ISSA. Uzyskanie certyfikatu nie wiąże się z intensywnym szkoleniem żeglarskim, jest to tylko weryfikacja posiadanych umiejętności podczas rejsu przez uprawnionego skippera.

Szkolenie-żeglarzy.jpeg
Loading...

Blog

GlobTourist

Spełniamy żeglarskie marzenia