1 - baner.jpg

Coraz bliżej święta!


Od Świąt Bożego Narodzenia dzieli nas miesiąc. Nawet nie zauważymy kiedy, a do świąt będziemy odliczać już tylko dwa tygodnie, tydzień i pojedyncze dni… Czy przygotowaliście już prezenty dla swojej rodziny i przyjaciół? Jeśli jeszcze zwlekacie z jego kupnem lub w ogóle nie macie pomysłu, co włożyć pod choinkę, podpowiadamy: sprawcie swoim najbliższym gwiazdkę z nieba!

 

Rejs prezentem na gwiazdkę

Gwiazdką z nieba będzie wszystko, co spełni marzenia Twoich bliskich lub choćby ich do nich przybliży. Niektórzy od dawna pragną skoczyć ze spadochronem – wykupcie im kurs spadochronowy. Dla osób fascynujących się motoryzacją prawdziwą gratką okaże się bilet na wyścig F1 lub przejazd ze znanym rajdowcem.

Jeśli jednak Twoja siostra ze szwagrem kochają podróże i aktywny wypoczynek, prezent w postaci wykupionego rejsu będzie strzałem w dziesiątkę! 
Rejs łączy w sobie najważniejsze cechy idealnego wypoczynku. Przede wszystkim jest to szansa na zobaczenie wielu ciekawych miejsc w trakcie jednego urlopu.

Po drugie żegluga po wodach morskich to fascynująca, dla niektórych niepowtarzalna przygoda, podczas której aktywnie spędzamy czas. Nie jest to jednak tak wymagająca rozrywka, jak wielodniowa wędrówka po górach. W trakcie rejsu jest mnóstwo okazji do wylegiwania się – choć częściej na kadłubie jachtu niż na plaży.

Taka morska wyprawa to także doskonała okazja do poznania nowych, interesujących ludzi z pasją. Przyjaźnie zawierane na pokładzie jachtu są wyjątkowe – zmagania z wiatrem, refowanie i cumowanie w porcie naprawdę zbliża ludzi!


 

Grudniowe plany na wakacje? Spraw sobie i najbliższym cudowny prezent pod choinkę!

Grudzień to doskonały czas do podejmowania pierwszych urlopowych decyzji. Grafik urlopowy w pracy zazwyczaj jest jeszcze pusty, a my możemy odpowiednio przygotować się do wakacji. Niektórzy zdobywają podstawy języka hiszpańskiego, gdy wybierają się na Karaiby, a inni mają czas, by podszkolić umiejętności pływackie, aby w pełni korzystać z uroków morskich kąpieli.

 

Rejsy first minute 2018!

Największą jednak zaletą wczesnego planowania wakacji są atrakcyjne ceny wyjazdów, a także niższe koszty transportu. Nasze biuro do końca tego roku sprzedaje rejsy na 2018 rok w atrakcyjnych cenach. Po ogromnym boomie na lastminute, wraca trend na wykupywanie wszelkiego rodzaju wycieczek w opcji firstminute.

Doskonale to rozumiemy i zachęcamy do skorzystania z rabatów, wykupując rejs już teraz! 
Mając już zaplanowany rejs w konkretnym terminie, będziecie mieli dużo czasu, by znaleźć odpowiednie połączenie lotnicze. Tanie loty najlepiej wyszukiwać w kilku źródłach, korzystając między innymi z wyszukiwarek tanich lotów, np. fru.pl, skyscanner.pl, tanie-loty.com.pl czy fly4free.pl.

Takich wyszukiwarek jest więcej, nie pomijajcie także bezpośrednich stron przewoźników lotniczych. Na przeglądanie ofert i szukanie najtańszych biletów wybierajcie mniej popularne terminy – w niedzielny wieczór ceny zazwyczaj są stosunkowo wyższe niż w poniedziałkowy poranek. 


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Zrób prezent najbliższym i sobie i spędźcie urlop w inaczej, niż dotychczas!

 

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.