1 - baner.jpg

Karnet na Czarter Jachtu!


Brzmi niewiarygodnie? Ale to prawda! Firma Dream Yacht Charter przygotowała ofertę specjalną dla osób, które regularnie żeglują. Decydując się na Sail Pass możesz zaoszczędzić ponad 50%!

Sail Pass jest propozycją jednego z największych armatorów, firmy Dream yacht Charter, która posiada bazy czarterowe dosłownie na całym Świecie. Między innymi: w Chorwacji, Grecji, Turcji, we Włoszech na Karaibach, Seszelach czy Bahamach. Jest w czym wybierać!


Zainteresowała Cię ta oferta? 
Napisz do nas: info@globtourist.com lub zadzwoń: +48 506 131 202 - porozmawiamy o szczegółach :)


Jak działa Sail Pass?
Sail Pass pozwala Ci odbyć do trzech rejsów w ciągu 12 miesięcy, płacąc tylko raz! Jeden tygodniowy czarter w wysokim sezonie oraz dwa czartery w niskim sezonie. Czartery w niskim sezonie można połączyć w jeden dwutygodniowy czarter. 


Które jachty są dostępne w ramach promocji?
Dostępne są wszystkie jachtu z oferty armatora — wystarczy wybrać odpowiedni pakiet dla siebie. Pakiety są podzielone ze względu na typ jachtu: jednokadłubowe i katamarany oraz na długość jachtów.


Gdzie można wyczarterować jacht?
Niemalże wszędzie :) Chorwacja, Grecja, Francja, Hiszpania, Włochy, Turcja, Tajlandia, Seszele, Madagaskar, Australia, Polinezja Francuska, Karaiby, Floryda, Meksyk oraz Belize.


Ile kosztuje Sail Pass?
Ceny dla jachtów jednokadłubowych ze względu na długość:
  • do 41 stóp: 4 400 EUR za 3 tygodnie
  • 42 - 46 stóp: 5 500 EUR za 3 tygodnie
  • 47 - 52 stóp: 7 700 EUR za 3 tygodnie
Ceny dla katamaranów ze względu na długość:
  • do 40 stóp: 7 500 EUR za 3 tygodnie
  • 41 - 43 stóp: 9 900 EUR za 3 tygodnie
  • 44 - 47 stóp: 12 990 EUR za 3 tygodnie
  • 48 - 54 stóp: 19 800 EUR za 3 tygodnie
Istnieje także możliwość kupna karnetu na 6 tygodniu czarteru (3 tygodnie w sezonie wysokim + 3 tygodnie w sezonie niskim) w cenach:
  • dla wszystkich jachtów poza katamaranami powyżej 47 stóp: 23 900 EUR za 6 tygodni
  • dla wszystkich jachtów bez wyjątków: 39 000 EUR za 6 tygodni
Ceny widocznej powyżej obowiązują jedynie w przedsprzedaży — tylko do końca maja!


Kiedy można wyczarterować jacht?
W ramach promocji można skorzystać z jednego czarteru w wysokim sezonie oraz dwóch czarterów w sezonie niskim. Sezon wysoki w Europie trwa 16 czerwca do 15 września. Z promocji są wyłączone czartery w terminie 31.07 - 21.08. Szczegółowe informacje na temat obowiązywania sezonu wysokiego i niskiego prezentuje tabela poniżej:

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.