Koszulki_globtourist_baner.jpeg

Koszulki GlobTourist, czyli T-shirt dla żeglarza


Jest nam bardzo miło, że są wśród Was osoby, które pamiętają nasze granatowe T-shirty z żaglem na plecach. To właśnie one wyróżniały naszą żeglarską rodzinę w każdej marinie. Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że są osoby, które namawiały nas, abyśmy ponownie zrobili nasze koszulki, dlatego wracamy z T-shirtami GlobTourist!

​​​​​​Pierwsze koszulki zrobiliśmy tak dawno temu, że ciężko nam konkretnie wskazać rok, ale zaczęło się pewnie około 2002. Na szczęście mamy kilka pamiątkowych zdjęć:


 


Mamy świetną wiadomość! Po wielu namowach wracają nasze globtouristowe T-shirty! Po małym liftingu postawiliśmy na klasykę, czyli granatowa koszulka i białe nadruki: małe logo na prawej piersi + duże logo na plecach + adres naszej strony www na lewym rękawku.Przygotowaliśmy krój damski i męski w rozmiarach od S do 2XL dla kobiet oraz od S do 3XL dla mężczyzn. Koszulki możesz zamówić dla siebie, jako prezent dla Twoich bliskich, a przede wszystkim dla Twojej załogi. Dla wszystkich naszych załogantów przygotowaliśmy promocję - szczegóły poniżej :)

Nasze koszulki to:

  • świetna pamiątka z rejsu
  • strój wyjściowy do biura armatora, czy na wspólną kolację
  • a jak świetnie się w nich steruje … chcesz się przekonać?
  • doskonale prezentuje się na zdjęciach!


 


Cena koszulki to 59 PLN/sztuka + koszty wysyłki. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt mailowy z informacją ile sztuk i w jakim rozmiarze chcesz zamówić. Potwierdzimy Twoje zamówienie i prześlemy dane do wpłaty (nie wysyłamy koszulek za pobraniem).

Dla wszystkich naszych załogantów - jeśli czarterujesz u nas jacht lub jesteś uczestnikiem organizowanego przez nas rejsu - koszulki dla Ciebie oraz całej Twojej załogi są w specjalnej cenie 9 PLN/sztuka!
 

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.