1 - baner.jpg

Majówka 2019 inna niż wszystkie!


Jeżeli wśród Twoich postanowień noworocznych znajduje się punkt o spędzeniu niezapomnianego urlopu, już teraz powinieneś zacząć zastanawiać się nad jego realizacją. Nie musisz czekać do wakacji, ponieważ równie dobrą okazją do zafundowania sobie odpoczynku jest majówka.

Aby majówka 2018 była wyjątkowa należy zastanowić się nad inną niż dotychczas formą jej spędzenia. Klasyczne zwiedzanie czy objazdówka autokarem nie wchodzą w grę… Bardzo popularną, jednak nie wszystkim znaną formą podróżowania są rejsy na jachcie, na przykład po chorwackich wodach.

 

Poznaj Chorwację od nowa, w sprzyjających warunkach

Chorwacja posiada wymarzone warunki do zwiedzania jej zakątków właśnie z pokładu jachtu! Nawet jeśli zdarzyło Ci się wcześniej odwiedzić ten kraj, z pewnością, od strony morza zaskoczy Cię na nowo. Adriatyk jest ciepłym morzem położonym stosunkowo blisko Polski, a szczególną zaletą regionu jest pogoda, ponieważ w ciągu roku przeważają słoneczne dni.

W maju przeciętna temperatura w ciągu dnia wynosi 22
°C, w nocy zaś nie spada poniżej 15 °C, natomiast temperatura wody kształtuje się na poziomie 17 °CPrzy podejmowaniu decyzji chorwacka pogoda z pewnością będzie dla Was dodatkowym atutem, ponieważ w Polsce aura już nieraz nas zaskakiwała...

W zeszłym roku na początku maja spadł śnieg. Dodatkowo region ten oferuje łagodne warunki żeglowania, dając szansę nawet początkującym żeglarzom oraz rodzinom z dziećmi.


 

Rejsy na jachcie w Chorwacji 2018 – co warto zobaczyć?

Wybrzeże chorwackie jest usytułowane pomiędzy Zatoką Kvarnerską, a Zatoką Kotorska i przez wielu zostało okrzyknięte najbardziej atrakcyjnym obszarem tego kraju. Dalmacja wyróżnia się urzekającymi widokami, różnorodną, często endemiczną roślinnością, górskimi krajobrazami oraz czystymi plażami.

Wokół wybrzeża położonych jest wiele starych miasteczek, pełnych zabytków i wąskich uliczek. Rejsy dają możliwość dopłynięcia do wielu pięknych zakątków, nawet tych nieobleganych przez turystów, uwzględniając czas na zwiedzanie i spacery dla załogi jachtu.


 

Oddaj swój urlop w ręce profesjonalistów

Planowanie odpoczynku wiąże się z dużymi emocjami oraz dokonaniem wyboru miejsca i sposobu spędzenia czasu. Jeżeli decydujemy się na wyjazd za granicę zależy nam na tym, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. To niezwykle ważne, ponieważ komfort psychiczny jest jednym z czynników, który wpływa na nasz relaks.

Zaufaj profesjonalistom i zapoznaj się naszą najnowszą propozycją rejsów i czarterów w Chorwacji.
Chcesz otrzymać ofertę? wyślij zapytanie na adres: info@globtourist.com lub zadzwoń: +48 506 131 202 lub +48 94 35 454 19

 

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.