1 - baner.jpg

Majówka 2020 inna niż wszystkie!


Majówka 2020 inna niż wszystkie! W nadchodzącym 2020 roku koniecznie zadbaj o to, aby na Twojej liście postanowień noworocznych znalazł się również punkt o zasłużonym urlopie. Już teraz zaplanuj swoje wymarzone wczasy i pamiętaj, że nie musisz czekać aż do rozpoczęcia wakacji!

Majówka w Chorwacji to idealna okazja do wypoczynku i regeneracji po okresie zimowo-wiosennym. Pogoda w Chorwacji na przełomie maja i czerwca jest przyjemnie ciepła i nie ma jeszcze uciążliwie wysokich temperatur. Kolejną dużą zaletą podróżowania po Chorwacji przed szczytem sezonu letniego to brak tłumów zwiedzających. Będzie to dobra okazja do podziwiania zabytków architektury chorwackiej, malowniczej przyrody i uroczych miast, bez wielkich kolejek do pamiątkowych zdjęć z wakacji.
 


A teraz, co powiesz na nieco inną formę zwiedzania Chorwacji?

Proponujemy alternatywną wersję wypoczynku dla stacjonarnych wakacji lub autokarowych objazdówek, mianowicie 7-dniowy rejs na pokładzie komfortowego jachtu. Jest to bardzo popularna i lubiana forma podróżowania, lecz jeszcze nie wszyscy o niej słyszeli. Na nasze rejsy zapraszamy wszystkie osoby chętne, bez względu na to czy ktoś posiada żeglarskie doświadczenie czy też nie. Jeżeli będzie to Twój pierwszy urlop na jachcie, będzie to idealna okazja do złapania bakcyla żeglarskiego. Natomiast jeżeli możesz pochwalić się już żeglarskim doświadczeniem będzie to dobry sposób na szlifowanie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanego skippera. Po rejsie każdy uczestnik może otrzymać tzw. opinię z rejsu, na której udokumentowana jest liczba godzin wypływanych, które wliczają się do stażu morskiego.
 


Odkryj Chorwację na nowo!

Chorwacja może się pochwalić idealnymi warunkami do zwiedzania jej zakątków właśnie z pokładu jachtu. Nawet jeśli miałeś już okazję odwiedzić ten piękny kraj, z pewnością Chorwacja od strony morza zauroczy Cię na nowo. Adriatyk jest ciepłym morzem położonym stosunkowo blisko Polski, a szczególną zaletą regionu jest dobra pogoda. W ciągu roku przeważają słoneczne dni. W maju przeciętna temperatura w ciągu dnia wynosi 22 stopnie Celsjusza, w nocy zaś nie spada poniżej 15 stopni, natomiast temperatura wody utrzymuje się na poziomie 17 stopni. Ciężko w Polsce trafić na przychylną pogodę w długi weekend majowy, dlatego proponujemy wyjazd na majówkę bez atmosferycznych niespodzianek. Na rejs w Chorwacji zapraszamy również rodziny z dziećmi, ponieważ wody morskie w tym rejonie są przeważnie spokojne.

 

Rejsy na jachcie w Chorwacji 2020 – co warto zobaczyć?

Wybrzeże chorwackie rozciąga się pomiędzy Zatoką Kvarnerską, a Zatoką Kotorską i przez wielu podróżników zostało okrzyknięte najbardziej atrakcyjnym obszarem tego kraju. Dalmacja wyróżnia się malowniczymi widokami, różnorodną i bogatą roślinnością, pięknymi górskimi krajobrazami oraz czystymi plażami. Wokół wybrzeża rozciąga się wiele zabytkowych miasteczek, pełnych starożytnej architektury i charakterystycznych wąskich uliczek. Rejsy w Chorwacji dają możliwość dopłynięcia do wielu pięknych zakątków, również tych z dala od zgiełku kurortów, do których dostać się można tylko drogą morską. W każdym nowym miejscu załoga ma czas wolny, który można wykorzystać na zwiedzanie i spacery, kąpiele słoneczne i morskie, nadrabianie lektury czy też kosztowanie chorwackich lokalnych przysmaków.
 


Oddaj swój urlop w ręce profesjonalistów.

Planowanie urlopu za granicą wiąże się z dużymi emocjami oraz wyborem idealnego miejsca i sposobu na przyjemne spędzenie czasu. Jeżeli decydujemy się na wyjazd za granicę zależy nam na tym, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. To niezwykle ważne, ponieważ komfort psychiczny jest jednym z czynników, który wpływa na nasz relaks. Zaufaj profesjonalistom i zapoznaj się z naszą propozycją rejsów na jachcie w Chorwacji 2020.

 

Transport do Chorwacji.

Jeżeli nie masz pomysłu na transport do Chorwacji, pomożemy Ci!
Organizujemy przejazdy autokarowe z Polski do Chorwacji, a nasz autokar dowiezie Cię do miejscowości zaokrętowania i odbierze po zakończonym rejsie. Pamiętaj, że dla naszych rejsowiczów bilety autokarowe są w promocyjnej cenie 400 PLN/os. w dwie strony. Sprawdź skąd w Polsce możesz wyjechać !

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.