1 - baner.jpg

Nowy katamaran Lagoon 40 – klasa A wśród dwukadłubowych jachtów!


Najnowszy model katamaranu od marki Lagoon pływa od niedawna po wodach na całym świecie, a już podbija serca wszystkich miłośników morskiej (i nie tylko) przygody. Nic dziwnego! To stylowy i niezwykle wygodny katamaran, który zachwyca nowoczesnym wyglądem, a zdobywanie nim nowych wód to prawdziwa przyjemność!

Piękne widoki z luksusowego katamaranu

Lagoon 40 to godny następca Lagoon 39 i Lagoon 400. Jego budowa dyskretnie nawiązuje do konstrukcji starszych modeli, jednak nie można mieć żadnych wątpliwości – Lagoon 40 to zupełnie nowy, dopracowany w najmniejszych szczegółach katamaran. Innowacyjny design wyróżnia go na tle innych modeli.

Gdy zobaczmy Lagoon 40, nie będziemy mieli cienia wątpliwości, że patrzymy na najnowocześniejszy katamaran, jaki w ostatnim czasie został zwodowany! 
Swój niepowtarzalny wygląd zawdzięcza między innymi wyjątkowej linii bocznej okien, która umożliwia podziwianie widoków z wnętrza salonu.

Karaiby czy Seszele będzie można podziwiać spod pokładu, nie tracąc ani trochę ze wspaniałych doznań wizualnych. Panoramiczny widok dostępny jest dzięki dużemu oknu kadłubowemu – bulaje w kabinie Lagoon 40 zapewniają doskonały dostęp do światła dziennego.


 

Piękne i luksusowe wnętrze jachtu

Osobom, które swoją przygodę rozpoczynały na mniejszych jachtach, na pewno znane jest hasło „podaj!”. Słyszycie to i przypominacie sobie ciasne wnętrza, po których nie sposób się poruszać, gdy wszyscy znajdują się pod pokładem?

Teraz możecie odetchnąć z ulgą i na zawsze o tym zapomnieć! Projektanci zadbali, by oprócz perfekcyjnego oświetlenia zapewnić użytkownikom nowego katamaranu pełną swobodę ruchu, całkowity komfort przebywania pod pokładem – zarówno przy stole, jak i w każdym innym miejscu, z którego zapragniemy podziwiać egzotyczne widoki. 


Lagoon 40 stworzony został w dwóch wersjach: trzykabinowej i czterokabinowej. Dzięki temu całe rodziny lub paczka przyjaciół znajdzie idealne zakwaterowanie, by w pełni wykorzystać wspólnie spędzany czas.

Przy rozkładanym stole podczas jednego posiłku może spotkać się aż 12 osób – to znakomita okazja do integracji i zawierania nowych znajomości, które przetrwają o wiele dłużej, niż jeden rejs! 
Kabina rufowa z wieloma praktycznymi schowkami i dużym, bardzo wygodnym łóżkiem to całkowicie nowe rozwiązanie.

Poszczególne kabiny, jak i całe wnętrze są bardzo przestronne. Kokpit przedni z dodatkowym miejscem do opalania się to kolejna gratka dla wszystkich miłośników słonecznej kąpieli. Osoby preferujące równomierną opaleniznę uzyskaną podczas kąpieli morskich, swobodnie wrócą na jacht, dzięki szerokiemu wykończeniu rufy i bezpiecznemu wejściu na pokład.

Kolejnym ciekawym pomysłem jest umożliwienie sterowania katamaranem z kabiny, jak i z kokpitu, a to sprawia, że podczas rejsu sternik ma doskonały kontakt z załogą.


 

Poczuj wiatr we włosach!

Luksusowe i ergonomiczne wnętrze katamaranu umilają żeglarzom czas spędzany pod pokładem. Natomiast zwiększona powierzchnia żagla, który umocowany jest na maszcie znajdującym się bliżej rufy, a także specjalna konstrukcja kadłuba, zapewniają jeszcze większe emocje podczas zdobywania kolejnych lądów.

Firma VPLP, której powierzono misję stworzenia projektu kadłuba, ma ogromne doświadczenie w żeglarstwie konkurencyjnym. Lagoon 40 cechuje się zatem dobrymi osiągami, dzięki czemu przygoda na katamaranie jest jeszcze bardziej fascynująca. 


Najnowszy Lagoon 40 to luksusowy katamaran, podczas projektowania którego zastosowano nowatorskie rozwiązania, a do produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Rejs na takim jachcie będzie niezapomnianym przeżyciem, szczególnie jeśli wybierzemy kierunek, o którym marzymy od dawna.

Zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz rejs lub wyczarteruj dowolny katamaran i korzystaj z aktywnego wypoczynku w ciekawych miejscach! Ahoj!

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.