1 - baner.jpg

Zdalna recepcja w firmie Euronautic


Od tego roku chorwacka firma Euronautic posiadająca swoją bazę w Biogradzie oraz w Pirovac, udostępniła dla swoich klientów zdalną recepcję. Co to takiego?

Klient dostaje link do strony, gdzie znajdzie wszystkie informacje dotyczące swojej rezerwacji, czyli:
  • termin rejsu, miejsce zaokrętowania i wyokrętowania
  • cena jachtu wraz z harmonogramem otrzymania płatności
  • informacje dotyczące jachtu, który został zarezerwowany
  • nazwa agencji, przez którą rezerwacja została założona
 W zdalnej recepcji dokonamy wszystkich płatności, które musimy uiścić podczas przejęcia jachtu, czyli:
  • pakiet czarterowy zawierający sprzątanie końcowe, pościel, gaz, inspekcję nurka
  • opłatę klimatyczną
  • opłaty  za usługi dodatkowe: silnik do pontonu, ręczniki, dodatkową pościel, SUP, siatkę na relingi, WiFi itp.
W zdalnej recepcji znajdziemy również link do listy załogi, gdzie należy standardowo wpisać dane wszystkich uczestników: imię i nazwisko, płeć, funkcję na jachcie, datę urodzenia, miejsce urodzenia, kraj pochodzenia, miasto zamieszkania, obywatelstwo, typ dokumentu tożsamości, numer dokumentu tożsamości. W liście załogi należy także podać informacje dotyczące przyjazdu do mariny takie jak: planowana godzina przyjazdu, ewentualnie numer i godzinę przylotu jeśli chcemy zamówić u armatora transfer. Informacje dotyczące godziny przybycia do mariny pozwalają armatorowi zaplanować prace ekipy serwisowej oraz sprzątającej, tak żeby po Waszym przybyciu jacht był gotowy do przejęcia.
 
 
Na zdalnym pulpicie znajdziecie mapę Google, na której widać punk z zaznaczeniem mariny, w której jacht będzie na nas czekał. Ponadto znajdziemy również dane kontaktowe do armatora.

Armator przygotował również mini przewodnik dotyczący procedury zaokrętowania i wyokrętowania, w którym znajdziemy sporo przydatnych wskazówek jak np. gdzie zrobić zakupy, gdzie kupić bilet wstępu do Parku Kornaty itp.

W zdalnej recepcji są też dokumenty jachtu takie jak np. polisa ubezpieczeniowa wynajętej przez nas łódki.

Jak to bywa w recepcji, możemy również zadać armatorowi pytanie, wypełniając odpowiednie pole.

Uważamy, że zdalna recepcja to fajny pomysł i duże udogodnienie dla osób czarterujących jachty w Chorwacji, który przyspieszy procedurę przejęcia jachtu w dniu przyjazdu, a tym samym pozwoli nam szybciej cieszyć się chwilami na pokładzie naszej jednostki.
Swoją drogą firma Euronautic to firma, którą z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim czarterującym! Firma posiada w ofercie jachty żaglowe jednokadłubowe, katamarany oraz jachty motorowe.

Blog

BĄDŹMY W KONTAKCIE!

Zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli Cię informować o nowościach, aktualnych promocjach oraz najnowszych wpisach na naszym blogu.